W dniu 6 października 2018 r. podczas wydarzenia plenerowego w m. Wyszewo (gm. Manowo), Gminny Ośrodek Kultury był organizatorem wydarzenia pn. „Festyn zdrowia”. Podczas spotkania mieszkańom towarzyszyło nasze stoisko rekrutacyjne w ramach projektu "Wiem, Badam się, Zapobiegam” - badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego. Stoisko – „biały namiot” cieszyło się dużym zainteresowaniem. Kilkanaście osób po rozmowie ze spec.ds.chorób nowotworowych, zostało zaproszonych do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktyki raka jelita grubego. Z oferty stoiska - bezpłatnych porad wykwalifikowanego dietetyka, skorzystali mieszkańcy. Wydarzenie odbyło się w godzinach 11:00-17:00.  Na kolejne spotkanie zaproaszamy w przyszłym roku!
wyszewo1 wyszewo2 wyszewo4

 

W dniu 5 października 2018 r. podczas wydarzenia plenerowego pn. „Festyn zdrowia” w  Sianowie, zorganizowano przedostatnie stoisko rekrutacyjne w ramach realizowanego przez powiat koszaliński projektu "Wiem, Badam się, Zapobiegam” - badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego. Stoisko – „biały namiot” cieszyło się dużym zainteresowaniem. Kilkanaście osób po rozmowie ze spec.ds.chorób nowotworowych, zostało zaproszonych do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktyki raka jelita grubego. Z oferty stoiska - bezpłatnych porad wykwalifikowanego dietetyka, skorzystali mieszkańcy.

Wydarzenie odbyło się w godzinach 10:00-15:00.  Na kolejne spotkanie - ostatnie już w tym roku, zaproaszamy do Wyszewa (gm. Manowo) w dniu 06.10.2018 r.

sianów sianów2 sianów3

 

 

W dniu 22 września  2018 r. podczas dwóch wydarzeń plenerowych, zorganizowane zostały przez powiat koszaliński dwa stoiska rekrutacyjne w ramach realizowanego projektu "Wiem, Badam się, Zapobiegam” - badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego.
Pierwsze stoisko w ramach  „Dożynek gminnych” zorganizowano w  Bobolicach, a drugie w ramach wydarzenia "Święto ziemniaka" w Świeszynie  Oba punkty „białe namioty” cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Kilkanaście osób po rozmowie ze spec.ds.chorób nowotworowych, zostało zaproszonych do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktyki raka jelita grubego. Z oferty stoiska - bezpłatnych porad wykwalifikowanego dietetyka, skorzystali mieszkańcy i przyjezdni z sąsiednich gmin.

Kolejne, przedostatnie stoisko rekrutacyjne zaplanowano na 5 października 2018 r. (piątek) w m.Sianów z okazji „Festynu Zdrowia” na placu przed kinem "Zorza"  w Sianowie oraz ostatnie w dniu 6 października 2018 r. w Wyszewie (gm. Manowo) z okazji "Festynu Zdrowia" - plac rekreacyjny. Serdecznie zapraszamy!
Bobolice3 bobolice2  bobolice1
świeszyno1 świeszyno2 świeszyno3 
      świeszyno4 świeszyno5W dniu 15 września 2018 r. podczas wydarzenia plenerowego "Dożynki Powiatowe” w Polanowie (gmina Polanów), zorganizowano stoisko rekrutacyjne w ramach projektu "Wiem, Badam się, Zapobiegam” - badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego. Stoisko – „biały namiot” cieszyło się dużym zainteresowaniem. Kilkanaście osób po rozmowie ze spec.ds.chorób nowotworowych, zostało zaproszonych do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktyki raka jelita grubego. Z oferty - bezpłatnych porad wykwalifikowanego dietetyka, skorzystało bardzo wielu mieszkańców.

Wydarzenie odbyło się w godzinach 12:00-22:00. Organizatorzy wydarzenia zapewnili ciekawy program, nie zabrakło atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, w tym tradycyjnego ceremoniału dożynkowego, smacznego poczęstunku na stoiskach handlowych i gastronomicznych, wystawy rękodzielników, programu artystycznego oraz konkursów z nagrodami.

Kolejne stoisko rekrutacyjne zaplanowano 22 września 2018 (sobota) od godz.16:00 w m.Świeszyno z okazji „Dnia Ziemniaka” na placu przy MCK E-Eureka w Świeszynie. Serdecznie zapraszamy!
Polanów1 Polanów2

Polanów1  Polanów2

Polanów4  Polanów5

 

 

8 września 2018 r. (w godz. 12:00-19:00), podczas wydarzenia plenerowego "Dożynki gminne” w  Biesiekierzu (gm. Biesiekierz) Powiat Koszaliński zapraszał do stoiska rekrutacyjnego, w ramach realizowanego projektu "Wiem, Badam się, Zapobiegam” - badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego. W "białym namiocie" mieszkańcy chętnie zapoznawali się z ofetą realizowanych przez Specjalistyczny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej MSWiA w Koszalinie badań kolonoskopii.
Kilkanaście osób po rozmowie ze spec.ds.chorób nowotworowych, zostało zaproszonych do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktyki raka jelita grubego. Z oferty stoiska - bezpłatnych porad wykwalifikowanego dietetyka, uczestnicy dożynek korzystali bardzo chętnie, częstując sie przy tym świeżymi owocami, zdrowymi napojami i zapoznając się z materiałai promocyjnymi projektu. Organizatorzy wydarzenia zapewnili ciekawy program, aby nie zabrakło atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, w tym tradycyjnego ceremoniału dożynkowego, smacznego poczęstunku na stoiskach handlowych i gastronomicznych, wystawy rękodzielników, programu artystycznego oraz konkursów z nagrodami.
Kolejne stoisko rekrutacyjne zaplanowano w najbliższą sobotę 15 września w gminie Polanów z okazji „Dożynek powiatowych” nad Zalewem Polanowskim.

biesiekierz1 biesiekierz3 biesiekierzaaa 


 biesiekierza biesiekierzaa 

 

Kalendarz

Styczeń 2019
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31